Na warsztaty zazwyczaj zapraszam zarówno osoby, które chcą poznać Technikę Alexandra, jak i te, które mają za sobą wcześniejsze kursy lub lekcje indywidualne. Dotychczasowe doświadczenia wykazują, że wspólna praca na kursie pozwala każdemu zaczynać od swojego poziomu i we własnym tempie iść do przodu. Sporadycznie zdarza się, że dla osób z wcześniejszym doświadczeniem w pracy z Techniką Alexandra proponuję osobny warsztat.

 

logo-alex

 

“WIĘCEJ SWOBODY W RUCHU I W ŻYCIU- 

POCZUJ SIĘ WYGODNIEJ W SWOIM CIELE !!!”

warsztat w Warszawie

rozluźnianie napięć, radzenie sobie z tremą / stresem / bólem, swobodna prosta postawa, swoboda ruchu, pełen oddech, emisja głosu, wykorzystanie zasad Techniki Alexandra do indywidualnych potrzeb uczestników

niedziela 30. września 2018 godz. 10.00-15.00

Warsztat dla niewielkiej grupy będzie obejmował krótkie wprowadzenie do metody oraz zastosowanie poznanych zasad do zadań stawianych nam przez życie i do interakcji z otoczeniem.

Zajęcia przewidziane są zarówno dla osób, które chcą poznać działanie Techniki Alexandra, jak i dla chcących pogłębić dotychczasowe umiejętności z nią związane. Oprócz ćwiczeń i zabaw mających powszechne zastosowanie, zajęcia podporządkowane będą indywidualnym potrzebom uczestników. W programie przewidziana jest również krótka praca indywidualna dla każdego uczestnika.

Koszt: 280 zł  (dla biorących udział po raz kolejny 250 zł) 

Gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie email: technikaalexandramk@gmail.com, z podaniem: imienia i nazwiska, nr telefonu oraz zadatek – 120 zł do 20.09.2018 na rachunek: Magdalena  Kędzior : Nr 79124010371111000006942133

Informacje: Magdalena Kędzior 509 716 951 lub technikaalexandramk@gmail.com